Liška do nového roku vstupuje s odměnou až 4500 Kč za zřízení stavebka

ČMSS bude i v letošním roce pokračovat ve zvýhodňování klientů, kteří si ke stavebnímu spoření pořídí další finanční produkt ze skupiny ČSOB. „V loňském roce jsme začali nabízet kombinaci stavebního spoření a běžného účtu. U klientů měla tato nabídka velký úspěch, přispěla k růstu zájmu o stavební spoření a velmi dobrým prodejním výsledkům Lišky. Letos v této podpoře budeme pokračovat, výši odměny dokonce ještě navýšíme,“ uvedl člen představenstva ČMSS Jochen Maier.

Pokud si tedy klient zřídí stavební spoření a k němu běžný účet od ČSOB, získá prémii 2500 Kč ve formě odpuštění vstupního poplatku a k tomu dalších 1000 korun připsaných na nově zřízený běžný účet. Dalších 1000 Kč může získat, pokud si navíc zřídí i doplňkové penzijní spoření, maximální výše prémie tak může dosáhnout 4500 korun. „Klientovi tak pomůžeme co nejlépe nakombinovat a využít státem podporované spořicí produkty, zároveň bude mít vše pod jednou střechou,“ dodal Jochen Maier.

V další akci platné od nového roku zvýhodňuje ČMSS dětské smlouvy. U stavebního spoření pro děti do 6 let je založení při cílové částky do 150 tisíc korun zdarma, klient tak získává bonus až 1500 Kč. Maximální zúročení dětských smluv tak dosahuje 3,8 procenta.

Užší spolupráce v rámci skupiny ČSOB se odráží i ve větším propojení on-line prostředí. Klienti ČSOB si mohou ve svém internetovém bankovnictví nejen zřídit stavební spoření, ale zároveň se jednoduše a pohodlně dostanou do Klientské zóny ČMSS bez nutnosti dalšího přihlašování. Všechny další potřebné úkony pak už mohou provádět v Klientské zóně.

ČMSS je největší stavební spořitelnou v České republice, loni prodej stavebního spoření navýšila na necelých 180 tisíc smluv. I výhled pro letošní rok je pozitivní. ČMSS očekává, že zájem o stavební spoření v ČR letos poroste zhruba o 10 procent a trh tak dosáhne nejlepšího výsledku za posledních minimálně šest let.

Tisková zpráva ke stažení (PDF)

Kontakt: Tomáš Kofroň, tiskový mluvčí a vedoucí komunikace ČMSS, Vinohradská 3218/169, 100 17 Praha 10, e-mail: tkofron@csob.cz, tel.: +420 725 591 097

O ČMSS:

Českomoravská stavební spořitelna je největší českou stavební spořitelnou a jedním z největších poskytovatelů úvěrů v České republice. Vznikla v roce 1993 a od té doby uzavřela více než 8 milionů smluv. ČMSS jako první finanční instituce v ČR překonala hranici 1 000 000 poskytnutých úvěrů, zhruba každý pátý dům či byt v ČR byl postaven či rekonstruován za pomoci peněz od Lišky. Aktuálně má ČMSS zhruba 1,3 milionu klientů. Stoprocentním vlastníkem ČMSS je ČSOB.