Se stavěním zámku z písku nemusejí Češi čekat až do léta

Po úspěchu zimní akce, při které na řadě českých náměstí vyrostla iglú, vyráží Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) do regionů tentokrát s pískem. „V 16 městech České republiky se na náměstí objeví hromada písku. Zájemci tam budou moci postavit společně velký písečný zámek, to vše samozřejmě pod dohledem zkušeného architekta,“ uvedla ke kampani marketingová ředitelka ČMSS Vladimíra Dvořáková.

Cílem akce je podpořit obě hlavní složky stavebního spoření – tedy spoření i úvěry. „U stavebního spoření budeme komunikovat především zvýhodněnou nabídku pro děti do 6 let, kde klienti ušetří na vstupním poplatku. Hlavním tahákem úvěrů je pak úvěr na refinancování s atraktivní sazbou 1,99 %,“ dodala Vladimíra Dvořáková.

V rámci akce mohou klienti soutěžit o tři pobyty na skutečném zámku. Projekt má navíc i charitativní rozměr. Region s nejkrásnějším zámkem získá pobyt na zámku i pro jednu jakkoli znevýhodněnou rodinu z daného regionu.

ČMSS v průběhu akce bude nabízet uzavření stavebního spoření pro děti s odpuštěním vstupního poplatku ve výši až 2000 Kč. Zároveň připravila speciální nabídku úvěru na refinancování se zvýhodněnou úrokovou sazbou a zjednodušeným procesem vyřízení.

Tisková zpráva ke stažení (PDF) 

Kontakt: Tomáš Kofroň, vedoucí komunikace a tiskový mluvčí ČMSS, Vinohradská 3218/169, 100 17 Praha 10, e-mail: tomas_kofron@cmss.cz, tel.: +420 225 222 106

 

O ČMSS:

Českomoravská stavební spořitelna je největší českou stavební spořitelnou a největším poskytovatelem úvěrů v České republice. Vznikla v roce 1993 a od té doby uzavřela více než 7,6 milionu smluv. ČMSS v roce 2015 jako první finanční instituce v ČR překonala hranici 1 000 000 poskytnutých úvěrů, téměř každý čtvrtý dům či byt v ČR byl postaven či rekonstruován za pomoci peněz od Lišky. Aktuálně má ČMSS zhruba 1,3 milionu klientů. Akcionáři ČMSS jsou ČSOB (55 %) a Bausparkasse Schwäbisch Hall AG (45 %).