3 800 000 Kč | 12 měsíců | Radka U., Brno-Bohunice

Poskytnout dětem vlastní prostor je snem většiny rodičů. Před stejným problémem stála i paní Radka, která chtěla své malé dceři zajistit více soukromí, než jaký jí mohl nabídnout původní dvoupokojový byt. Společně žijí v Brně v Bohunicích, a přestože při nastěhování před sedmi lety neměla Radka k místu velký vztah, teď by už lokalitu neměnila.

Nový byt na stejné adrese

„V blízkosti máme krásné sportoviště a školu pro dceru. Je tu vše, co potřebujeme", popisuje Radka. 
Sehnat větší byt v této lokalitě bylo hodně těžké. Naštěstí se časem objevila nabídka, která se zdála jako ideální řešení. Sousedi ze stejného domu zvažovali prodej třípokojového bytu, který by plně vyhovoval představám naší hostitelky. Cesta k němu však nebyla jednoduchá.
 

Když se opravdu chce...

„Na nový byt byly 2 zástavy a dlouhodobě se řešilo schválení úvěru. Nebýt poradkyně paní Holoubkové z ČSOB Stavební spořitelny, která se do toho vložila, těžko domýšlet, jak by vše nakonec dopadlo. Bylo to hodně psychicky náročné. I kvůli tomu, že prodej neprobíhal přes realitku a veškeré záležitosti s prodejem jsme tudíž museli řešit my."  Vložil se do toho i pan Holoubek, partner finanční poradkyně, paní Holoubkové.

S ČSOB Stavební spořitelnou měla paní Radka dobré zkušenosti už z minulosti. „S poradkyní paní Holoubkovou jsem spolupracovala už dříve, snažila se vždy vyjít maximálně vstříc. Z toho důvodu jsem se s financováním obrátila přímo na ni."
 

Šťastný konec

Na novém bydlení, i když ve stejném domě, si majitelka pochvaluje kromě většího prostoru i orientaci na jihozápad.

„V předchozím bytě bylo chladněji. Tady je díky proslunění větší teplo. Takže na rozdíl od dalších členů domácnosti, kteří nadávají, že je zde moc velké horko, tak já jsem konečně spokojená," usmívá se paní Radka.

Fotogalerie

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Celková doba splatnosti úvěru
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti
Údaje v kalkulačce jsou pouze orientační, zahrnují úhrady a daň.
Použitý tarif AktivPlus Spořicí, modelová smlouva založena k 1. lednu kalendářního roku.

Další příběhy

Zpracování osobních údajů

Tímto uděluji souhlas společnosti ČSOB Stavební spořitelna, a.s., se sídlem: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5, IČO 49241397 (dále jen „ČSOBS“), se zpracováním osobních údajů v dále uvedeném rozsahu.

Budeme oprávněni vaše údaje analyzovat, přitom budeme mít možnost využít i automatizované zpracování, a na základě toho se rozhodovat a nabízet vám služby z portfolia ČSOBS i našich obchodních partnerů, které pečlivě vybíráme. Dle vašich preferencí vás můžeme marketingově oslovit různými formami, například prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo SMS.

Dohromady můžeme zpracovávat vaše osobní údaje i další informace, které jsme shromáždili, stejně tak veřejné údaje i údaje od třetích stran. Bude se jednat například o e-mailovou adresu, věk, sociodemografická data, informace, které zveřejníte na sociálních sítích, zeměpisnou polohu, údaje poskytnuté na zákaznických linkách, údaje získané na základě analýz a údaje z internetových stránek a aplikací. Na základě tohoto souhlasu nebudeme zpracovávat citlivé údaje.