3 300 000 Kč |  Lukáš K., Dubí

Postavit si vlastní dům chce kuráž a záchranář Lukáš se do toho pustil dokonce sám. „Bydlel jsem v Dubí před pár lety a pamatuji si, že na místě, kde teď stojí můj dům, byla dřív jen louka. Když jsem se dozvěděl, že se tu prodávají pozemky, neváhal jsem.”

Při jeho výběru dostal Lukáš od majitele tip na Lišku. „Zkontaktoval jsem paní Pospíšilovou a vše od koupě po finální stavbu probíhalo úplně bez problému,” říká Lukáš. K celému projektu ho vedla touha po svobodě. „Předtím jsem bydlel v paneláku. Chtěl jsem si naplánovat něco, co se doopravdy postaví. Kdybych koupil byt nebo už postavený dům, tak bych byl dispozičně omezený, musel bych se přizpůsobovat. Tady jsem si všechno zařídil tak, jak jsem chtěl.”

Odvaha byla potřeba hlavně na začátku. „Když jsem překročil ten pomyslný práh rozhodnutí, že do toho vážně půjdu, tak už jsem nemohl vycouvat,” vysvětluje Lukáš. „Dům je většinou na celý život. Všechno, co tu mám, jsem si sám při stavbě kontroloval. Prošla mi pod rukou každá cihla.”

Splnil si tak sen a postavil si dům i s terasou. Přál si patrový domek, aby mohl mít dole obývací pokoj s kuchyní a nahoře, kde je ložnice a koupelna, mít své soukromí. Časem bude z nějaké místnosti třeba i dětský pokoj.

Fotogalerie

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Celková doba splatnosti úvěru
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti
Údaje v kalkulačce jsou pouze orientační, zahrnují úhrady a daň.
Použitý tarif AktivPlus Spořicí, modelová smlouva založena k 1. lednu kalendářního roku.

Další příběhy

Zpracování osobních údajů

Tímto uděluji souhlas společnosti ČSOB Stavební spořitelna, a.s., se sídlem: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5, IČO 49241397 (dále jen „ČSOBS“), se zpracováním osobních údajů v dále uvedeném rozsahu.

Budeme oprávněni vaše údaje analyzovat, přitom budeme mít možnost využít i automatizované zpracování, a na základě toho se rozhodovat a nabízet vám služby z portfolia ČSOBS i našich obchodních partnerů, které pečlivě vybíráme. Dle vašich preferencí vás můžeme marketingově oslovit různými formami, například prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo SMS.

Dohromady můžeme zpracovávat vaše osobní údaje i další informace, které jsme shromáždili, stejně tak veřejné údaje i údaje od třetích stran. Bude se jednat například o e-mailovou adresu, věk, sociodemografická data, informace, které zveřejníte na sociálních sítích, zeměpisnou polohu, údaje poskytnuté na zákaznických linkách, údaje získané na základě analýz a údaje z internetových stránek a aplikací. Na základě tohoto souhlasu nebudeme zpracovávat citlivé údaje.