1 950 000 Kč | 8 měsíců | Pavel Š., Veltrusy

IT specialista Pavel se ve svých 25 letech dokázal skvěle postarat o vlastní bydlení. „Tenhle konkrétní byt jsem si vytipoval proto, že jsem v podobném vyrůstal a měl jsem na něj hezké vzpomínky. Když se naskytla příležitost si jej pořídit, a to na základě tipu od známé, začal jsem hned vyřizovat úvěr u ČSOB Stavební spořitelny a smlouvy ke koupi. Právě díky úvěru z ČSOB Stavební spořitelny jsem se postavil na vlastní nohy. Do té doby jsem bydlel u rodičů, a teď jsem si najednou mohl koupit vlastní byt v rodném městě!“ vypráví Pavel nadšeně.

Byt byl sice hned obyvatelný, ale nevyhovoval Pavlovým potřebám: „Dispozičně zůstal stejný, ale bylo potřeba zrekonstruovat koupelnu, záchod a kuchyň. Předtím jsme samozřejmě museli celý byt vyklidit…“ Práce zabrala mladým partnerům, kteří byt nyní obývají společně, osm měsíců.

„Nejvíc odvahy bylo potřeba na to vzít si hypotéku. Představa zadlužení se nám úplně nelíbila, ale vlastně jsme si poměrně rychle zvykli. Když chce člověk dobře bydlet, těžko to jde v tomhle věku bez půjček.“

Největší radost má Pavel z toho, jak je byt řešený: „Bydlení je unikátní v tom, že k němu máme garáž a zahrádku.“

Byt je řešený jako 3+1 a má rozlohu 76,5 m2. „Spolupráce s ČSOB Stavební spořitelnou byla skvělá, mohl jsem uplatnit zaměstnaneckou slevu na hypotéku. Takže to vypadá, že časem začneme pomýšlet na vlastní baráček,“ netají se mladý IT specialista svými záměry.

Fotogalerie

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Celková doba splatnosti úvěru
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti
Údaje v kalkulačce jsou pouze orientační, zahrnují úhrady a daň.
Použitý tarif AktivPlus Spořicí, modelová smlouva založena k 1. lednu kalendářního roku.

Další příběhy

Zpracování osobních údajů

Tímto uděluji souhlas společnosti ČSOB Stavební spořitelna, a.s., se sídlem: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5, IČO 49241397 (dále jen „ČSOBS“), se zpracováním osobních údajů v dále uvedeném rozsahu.

Budeme oprávněni vaše údaje analyzovat, přitom budeme mít možnost využít i automatizované zpracování, a na základě toho se rozhodovat a nabízet vám služby z portfolia ČSOBS i našich obchodních partnerů, které pečlivě vybíráme. Dle vašich preferencí vás můžeme marketingově oslovit různými formami, například prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo SMS.

Dohromady můžeme zpracovávat vaše osobní údaje i další informace, které jsme shromáždili, stejně tak veřejné údaje i údaje od třetích stran. Bude se jednat například o e-mailovou adresu, věk, sociodemografická data, informace, které zveřejníte na sociálních sítích, zeměpisnou polohu, údaje poskytnuté na zákaznických linkách, údaje získané na základě analýz a údaje z internetových stránek a aplikací. Na základě tohoto souhlasu nebudeme zpracovávat citlivé údaje.