2 700 000 Kč | 11 let | Petr J., Vrbatův Kostelec

Petr si vždy přál vlastní bydlení, a proto před osmi lety začal hledat pozemky. „Byla to čirá náhoda. Přes známého jsem se dozvěděl o pozemcích ve Vrbatově Kostelci za celkem dobrou cenu. Slovo dalo slovo, a tak jsem jeden z nich koupil,” říká Petr.

Když začal řešit financování, nemusel se dlouho rozhodovat. „V Lišce mám příbuzné a jejich produkty se mi líbí, takže to byla jasná volba,” vysvětluje Petr. O úvěr se starala paní Komínková. „Ve všem mi pomáhala, druhý úvěr jsme spolu refinancovali a navyšovali.”

Protože je stavař, celý  dům navrhl sám  a neustále ho vylepšuje. Na zahradě vybudoval  i pergolu a dřevník a nyní se pustil do malého domku  pro své dva syny, což by měla být poslední stavba. „Je to takový můj koníček, realizuju tady své nápady. Naštěstí při mě stojí celá rodina, všichni mi sem chodili pomáhat.”

„Pokaždé říkám, že tohle už je poslední věc, co tu dělám, ale neumím stavět nic malého, takže se nám to trochu rozrostlo,” směje se Petr. „Teď už ale jen dokončím plot a je opravdu hotovo.”

Fotogalerie

< Předchozí příběh | Následující příběh >

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Celková doba splatnosti úvěru
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti
Údaje v kalkulačce jsou pouze orientační, zahrnují úhrady a daň.
Použitý tarif AktivPlus Spořicí, modelová smlouva založena k 1. lednu kalendářního roku.

Další příběhy

Zpracování osobních údajů

Tímto uděluji souhlas společnosti ČSOB Stavební spořitelna, a.s., se sídlem: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5, IČO 49241397 (dále jen „ČSOBS“), se zpracováním osobních údajů v dále uvedeném rozsahu.

Budeme oprávněni vaše údaje analyzovat, přitom budeme mít možnost využít i automatizované zpracování, a na základě toho se rozhodovat a nabízet vám služby z portfolia ČSOBS i našich obchodních partnerů, které pečlivě vybíráme. Dle vašich preferencí vás můžeme marketingově oslovit různými formami, například prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo SMS.

Dohromady můžeme zpracovávat vaše osobní údaje i další informace, které jsme shromáždili, stejně tak veřejné údaje i údaje od třetích stran. Bude se jednat například o e-mailovou adresu, věk, sociodemografická data, informace, které zveřejníte na sociálních sítích, zeměpisnou polohu, údaje poskytnuté na zákaznických linkách, údaje získané na základě analýz a údaje z internetových stránek a aplikací. Na základě tohoto souhlasu nebudeme zpracovávat citlivé údaje.