Pojďte s námi tvořit hodnoty

Jsme ČSOB Stavební spořitelna, korporát s atmosférou rodinné firmy.

Co to znamená? Respekt a otevřenost. Záleží nám na každém jednotlivci, jeho potřebách, jeho osobnosti, ať už je to klient, zaměstnanec nebo náš finanční poradce.

„Práce vhodná pro rodiče s dětmi“

Atmoskop

Chci růst

„Už odmalička jsem chtěla být úspěšná ve všem, co jsem dělala. Není úplně jednoduché najít firmu, kde by bylo možné se rychle vypracovat na prestižní pozici. V ČSOB Stavební spořitelně jsem našla prostředí, v němž záleží jen na mně samotné, jak moc chci v práci růst. Šanci dostane každý.“

Jsem rodič

„Všichni respektují, že mám děti. Díky klouzavé pracovní době se jim mohu věnovat více. Vyzvednout je třeba i „po o“, vzít si home office, když stůňou, užít si s nimi Mikuláše ve firemní školce.“

Jsem student

„Mohu studovat a přizpůsobit si pracovní dobu. Novým věcem se učím nejen ve škole, ale i v práci. Kolegové mi předávají své zkušenosti. A navíc mohu v budoucnu pokračovat na HPP.“

Jsem pracující důchodce

„Necítím se ještě starý. Líbí se mi předávat pracovní zkušenosti mladším. Mezi kolegy se cítím dobře. Liška je moje srdcová záležitost. Díky flexibilní pracovní době mám čas na to, co mě baví."

Mám zdravotní omezení

Mohu ukázat co umím, ne čím se liším. Kolegové mě tu berou takového, jaký jsem. Zkrácený úvazek či práce z domova? Samozřejmě, záleží jen na mě.“

Chci pracovat na sebe

„Jsem finanční poradce a pracuji na živnosťák. Dostanu kvalitní zaškolení a vlastní kmen klientů do začátku. Stojí za mnou silná značka, na kterou lidé slyší.“

Respekt k lidem

To je to, čím se řídíme. Kolega či klient? Ke všem se chováme s respektem a nezapomínáme na přátelský přístup, protože s úsměvem jde všechno snáz.

Zaměstnanci na centrále

Přidejte se k našim odborníkům, kteří chtějí podporovat odvážné v nejrůznějších oblastech.

Podívejte se na aktuální nabídku volných pozic.

Obchodní zastoupení

Dodávejte lidem odvahu a pomáhejte jim dosáhnout bydlení dle jejich představ. Dělejte něco, co přináší radost.

Staňte se naším Finančním poradcem.

Respekt ke světu kolem

Díváme se kolem sebe a nejsme lhostejní vůči přírodě, ani vůči světu, který nás obklopuje. Zodpovědný přístup nás vede kupředu. 

Respekt k přírodě

Myslíme na naši přírodu a krůček po krůčku odbouráváme vše, co by ji mohlo zatěžovat. Zavádíme proto nejrůznější enviromentální vylepšení jak pro klienty, tak pro zaměstnance; od třídění odpadů, až po elektronické archivace smluvních dokumentů. Všichni se snažíme pomáhat a nebojíme si zamazat ruce od hlíny při sázení stromků či čištění lesů.

Respekt ke společnosti

Ceníme si možnosti pomáhat těm, kteří to potřebují. Dobrovolnictví je něco, co nám dává smysl. Ať jsou to sbírky potravin, či oblečení pro azylové domy, nebo podpora charitativních projektů.
Chceme být užiteční. 

Pomáháme

Bavíme se a poznáváme

Sportujeme

Oceňujeme

Pořádáme akce pro děti

Jednoduchost a otevřenost ke změnám

Nefandíme složitým procesům a naše snaha je vše zjednodušovat. Někdy se nám to daří, jindy se snažíme o nemožné. Důležité ale je, že se chceme vyvíjet a jít s dobou.

Nové technologie

Současnému světu vládnou technologie. Je nutné se v nich orientovat.  Přicházíme s novinkami a nabízíme je klientům. Chceme být digitální a chceme být moderní. Ctíme jednoduchost.

Změna je život

Jsme součástí skupiny ČSOB. Toto spojení nám umožňuje nabízet opravdu individuální řešení jejich potřeb. Časy se mění, naše služby se zkvalitňují a cesta k nim je stále snadná a spolehlivá

Chcete se k nám přidat?

Není to jen práce. Je to místo, kde všichni dostáváme prostor a podporu se realizovat. Přijďte pracovat k nám a mějte rádi to, co děláte.
Možná se budete divit, jak rychle si tu najdete přátelé.

Chci lidem dodávat odvahu

Práce na centrále

Chci podporovat odvážné

Obchodní zastoupení

Tady nás také najdete