ČSOB Stavební spořitelna

ČSOB Stavební spořitelna, a.s., je největší stavební spořitelna v České republice. Od roku 1993, kdy zahájila svoji činnosti, uzavřela s klienty přibližně 8 milionů smluv o stavebním spoření a poskytla přes 1,1 milionu úvěrů na bydlení.
Obchodní síť ČSOB Stavební spořitelny tvoří téměř 2000 renomovaných obchodních zástupců.
ČSOB Stavební spořitelna je členem skupiny ČSOB a jejím jediným akcionářem je od 31. května 2019 Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB).

O nás

Společenská odpovědnost

Zobrazit

Byznys pro společnost

ČSOB Stavební spořitelna je od 1. září 2014 členem platformy Byznys pro společnost, největší odborné organizace zaměřené na šíření principů CSR (Corporate social responsibility - společenská odpovědnost) a udržitelné podnikání v České republice. 

Skupina ČSOB

Zobrazit

ČSOB Stavební spořitelna, a.s., je členem skupiny ČSOB a jejím jediným akcionářem je od dubna 2019 Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB). ČSOB byla založena v roce 1964 a privatizována v roce 1999. Jejím majoritním vlastníkem a jediným akcionářem se v roce 2007 stala belgická KBC Bank.

Skupina ČSOB je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v České republice. Díky kombinaci značek ČSOB, ČSOB Poštovní spořitelna, Hypoteční banka a ČSOB Stavební spořitelna zaujímá Skupina ČSOB silné pozice ve všech segmentech finančního trhu.

Společnost ČSOB Stavební spořitelna, a.s., se sídlem Radlická 333/150, 150 00 Praha 5, IČO 492 41 397, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 2117, je součástí Koncernu ČSOB a je v rámci koncernového uspořádání osobu podřízenou jednotnému vlivu Řídící Osoby. 

Další informace o Koncernu ČSOB

ČSOB

ČSOB je univerzální banka poskytující individuální řešení finančních potřeb pro občany, podnikatele, malé a střední podniky, družstva, municipality, neziskovky, korporace i instituce. Nabízí moderní bankovní služby, zahrnující dostupné půjčky a hypotéky, rozsáhlé možnosti spoření a investování i pohodlné on-line bankovnictví.

www.csob.cz

ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna nabízející celou řadu životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby - od pojištění vozidel, životní a úrazové pojištění, po speciální produkty pokrývající potřeby firem. Objemem předepsaného pojistného se řadí na 4. místo mezi všemi pojišťovnami českého trhu. Záruku stability a komplexnosti služeb poskytuje její členství ve finanční skupině ČSOB.

www.csobpoj.cz

Vybrané služby:

  • Povinné ručení
  • Cestovní pojištění
  • Pojištění domácnosti

ČSOB Leasing

ČSOB Leasing je univerzální leasingová společnost, která si na trhu již od roku 2001 trvale udržuje první místo mezi leasingovými společnostmi. Prostřednictvím sítě poboček poskytuje finanční služby všem podnikatelským subjektům i fyzickým osobám, nepodnikatelům, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti dle normy ISO 9001:2000.

www.csobleasing.cz

Hypoteční banka

Moderní, vstřícná a stabilní banka zaměřená na poskytování hypotečních produktů v oblasti financování nemovitostí určených k bydlení. Díky specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí jim řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství. Hypotéka od Hypoteční banky pomohla již více než 120 tisícům klientů k novému domovu.

www.hypotecnibanka.cz

ČSOB Poštovní spořitelna

Produkty a služby ČSOB Poštovní spořitelny, nabízené nejširší sítí obchodních míst, využívá už více než dva milióny klientů. Společnými hodnotami finančních služeb jsou jednoduchost, otevřenost a vstřícnost. Ten správný účet, spoření nebo půjčku si v našich produktech vyberete, ať už jste fyzická osoba nebo podnikatel. Specializujeme se rovněž na nabídku služeb pro specifické subjekty municipální sféry, bytová družstva či neziskový sektor.

www.postovnisporitelna.cz

ČSOB Penzijní společnost

Penzijní spoření - jednoduchým způsobem si můžete zajistit dodatečný zdroj příjmů na období důchodu, který vám pomůže vyrovnat a udržet si životní úroveň. Je založen na pravidelných měsíčních, čtvrtletních či ročních úložkách, ke kterým dostanete státní příspěvek.

www.csob-penze.cz

Patria finance

Skupina Patria zahrnuje tři společnosti. Společnost Patria Finance, která zprostředkovává pro individuální investory obchody s cennými papíry na všech hlavních trzích v Evropě a severní Americe. Společnost Patria Finance zajišťuje obchodování s akciemi pro institucionální klienty a patří mezi největší obchodníky s akciemi v ČR a střední Evropě. Společnost Patria Online poskytuje služby a zpravodajství na ekonomickém a finančním portálu www.patria.cz. Poslední ze společností je Patria Corporate Finance, jenž patří mezi nejlepší poradce v oblasti akvizic a divestic společností, mimo jiné se podílí na primárních emisích cenných papírů.

www.patria.cz


Top-Pojištění.cz s.r.o

Společnost Top-Pojištění.cz, založená v roce 2005 pod názvem Pojištění online s.r.o. je největším prodejcem cestovního pojištění na českém online trhu. Dále nabízí porovnání nabídek pojištění online, konkrétně povinného ručení, havarijního pojištění a v neposlední řadě také pojištění domácnosti. Dynamicky rozvíjející se makléřská společnost je součástí bankovní skupiny ČSOB od roku 2016.


Vybrané služby:

  • Cestovní pojištění
  • Povinné ručení
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění domácnosti

Ušetřeno.cz, s.r.o. - www.usetreno.cz

Ušetřeno.cz je největší nezávislý online srovnávač poskytovatelů služeb pro domácnosti v ČR. Historie společnosti se začala psát v roce 2010. Součástí bankovní skupiny ČSOB se stala v roce 2018. Ušetřeno.cz nabízí bezplatné porovnání produktů více než 100 společností z oblasti energetiky, financí, pojištění a telekomunikací. Služby Ušetřeno.cz dosud využilo přes 2,2 milionu klientů, kteří uzavřeli přes 100 000 smluv a změnou dodavatele energií ušetřili 132 milionů korun. Ušetřeno.cz je největší nezávislý online srovnávač poskytovatelů služeb pro domácnosti v ČR. Historie společnosti se začala psát v roce 2010. Součástí bankovní skupiny ČSOB se stala v roce 2018. Ušetřeno.cz nabízí bezplatné porovnání produktů více než 100 společností z oblasti energetiky, financí, pojištění a telekomunikací. Služby Ušetřeno.cz dosud využilo přes 2,2 milionu klientů, kteří uzavřeli přes 100 000 smluv a změnou dodavatele energií ušetřili 132 milionů korun.

Vybrané služby: