ČMSS začíná klienty připravovat na změnu svého názvu

ČMSS bude v následujícím půlroce využívat při své komunikaci stávající i nové logo spolu
se sloganem „Měníme se. Ještě více výhod pro vás.“
ČSOB spořitelna

„Změna našeho názvu v březnu příštího roku bude dovršením loni započaté integrace ČMSS
do skupiny ČSOB. Chceme, aby 1,3 milionu našich klientů mělo čas si na změnu zvyknout, zároveň jim budeme opakovat, že se změnou názvu nemění jejich stávají produkty ani podmínky jejich využívání,“
vysvětlil důvody zavedení duálního loga místopředseda představenstva ČMSS Jochen Maier. Přechodné období změny i budoucí ČSOB Stavební spořitelnu bude nadále doprovázet populární Lišák jako symbol výhodného spoření v České republice.

Kromě změny názvu a loga, a s tím související přeměnou vzhledu obchodních míst ČMSS,
se přejmenování nijak nedotkne klientů. Všechny klientské spořicí i úvěrové smlouvy zůstávají v platnosti, klienti nemusejí podnikat žádné kroky.

Skupina ČSOB je nejsilnějším poskytovatelem úvěrů na bydlení v České republice. Díky integraci ĆMSS do skupiny naleznou klienti všechny služby spojené s bydlením pod jednou střechou a značkou, přejmenováním ČMSS dojde k dalšímu posílení vzájemné vazby
a spolupráci mezi bankou, Hypoteční bankou, stavební spořitelnou i pojišťovnou.

V souvislostí s integrací došlo v minulých týdnech rovněž k přestěhování zaměstnanců centrály ČMSS do budovy ČSOB Kampusu v Radlicích. ČMSS se zároveň propojuje s ČSOB skupinou i organizačně, vybrané týmy se začlenily do organizační struktury ČSOB, dochází rovněž k personálnímu propojení představenstev ČMSS a Hypoteční banky.

Kontakt: Tomáš Kofroň, vedoucí komunikace a tiskový mluvčí ČMSS, Radlická 333/150,
150 57 Praha 5, e-mail: tkofron@csob.cz, tel.: +420 725 591 097

Tisková zpráva ke stažení (PDF)

O ČMSS:

Českomoravská stavební spořitelna je největší českou stavební spořitelnou a jedním z největších poskytovatelů úvěrů v České republice. Vznikla v roce 1993 a od té doby uzavřela více než 8 milionů smluv. ČMSS jako první finanční instituce v ČR překonala hranici 1 000 000 poskytnutých úvěrů, zhruba každý pátý dům či byt v ČR byl postaven či rekonstruován za pomoci peněz od Lišky. Aktuálně má ČMSS zhruba 1,3 milionu klientů. Stoprocentním vlastníkem ČMSS je ČSOB.