Léto s Liškou: sleva až 3000 Kč za online a soutěž o iPhone

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) připravila na letní měsíce podporu uzavření smluv přes online aplikaci. „Při uzavření smlouvy online lze ušetřit až 3 000 Kč na vstupním poplatku. Zřízení online stavebka je do konce srpna zdarma až do cílové částky 300 tisíc korun,“ uvedl místopředseda představenstva ČMSS Jochen Maier.

„Současná situace urychluje digitalizaci v ČMSS a naše síť téměř 1800 obchodních zástupců je tak připravena řešit veškeré otázky našich klientů spojených s bydlením jak na obchodních místech, tak jim případně pomoct při sjednání stavebního spoření online.“ dodal Jochen Maier.

Prémie na vstupním poplatku v maximální výši 3000 Kč platí pro všechny smlouvy uzavřené online na stránkách online.cmss.cz, případně na csob-stavebko.cmss.cz. Stavebko patří mezi bezpečnými produkty mezi ty s nejvyšším výnosem, aktuální výnos se v Lišce blíží 4 procentům.

Slevu na vstupním poplatku pro online smlouvy doprovází i další výhody. V průběhu léta budou moci klienti soutěžit o 10 mobilních telefonů iPhone a zároveň získat další prémii ve výši 500 Kč za doporučení stavebka svým přátelům. Při uzavření online smlouvy totiž každý klient získá svůj unikátní link, při následném použití tohoto odkazu bude připsána prémie 500 korun na účet stavebního spoření klienta, který link sdílel.

Liška je největší stavební spořitelnou v ČR, za prvních 6 měsíců letošního roku uzavřela zhruba 100 tisíc nových spořicích smluv.

Tisková zpráva ke stažení (PDF)

Kontakt: Tomáš Kofroň, vedoucí komunikace a tiskový mluvčí ČMSS, Vinohradská 3218/169, 100 17 Praha 10, e-mail: tkofron@csob.cz, tel.: +420 225 222 106

O ČMSS:

Českomoravská stavební spořitelna je největší českou stavební spořitelnou a jedním z největších poskytovatelů úvěrů v České republice. Vznikla v roce 1993 a od té doby uzavřela více než 8 milionu smluv. ČMSS jako první finanční instituce v ČR překonala hranici 1 000 000 poskytnutých úvěrů, zhruba každý pátý dům či byt v ČR byl postaven či rekonstruován za pomoci peněz od Lišky. Aktuálně má ČMSS zhruba 1,3 milionu klientů. Stoprocentním vlastníkem ČMSS je ČSOB.