Věrnostní program nově součástí Světa odměn. Ještě více výhod pro vás

Abychom vám v našem věrnostním programu mohli přinést ještě více výhod, spojujeme od 1. září náš věrnostní program Najděte se ve vlastním se Světem odměn ČSOB. Co to pro vás znamená? Především více slev a soutěží.

Kde najdete Svět odměn

Do Světa odměn se dostanete přímo z našeho webu, stačí kliknout na záložku „Věrnostní program“ v horní části stránky. Najdete ho také na adrese svetodmen.csob.cz.

Jak se do Světa odměn přihlásit

Pokud jste členy našeho věrnostního programu, přihlásíte se do Světa odměn svými stávajícími přihlašovacími údaji (e-mailová adresa, coby přihlašovací jméno, a vaše heslo). Později získáte pro přihlášení ČSOB Identitu.

Exkluzivní slevy a body navíc

Ve Světě odměn najdete nové exkluzivní slevy. Pokud si navíc založíte běžný účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny a následně aktivujete věrnostní účet, získáte za každou platbu kartou body, které můžete vyměnit za dárky z Katalogu odměn, nákup u partnerů či lepší podmínky u našich produktů.

Už jste členy Světa odměn? Nové výhody i pro vás

I jako stávající členové Světa odměn získáte něco navíc. Chystáme pro vás atraktivní soutěže. Slevové nabídky, na které jste zvyklí, nově nebudou veřejné, ale budou dostupné jen pro členy Světa odměn. K exkluzivním akcím a slevovým kódům se dostanete po přihlášení. Přihlásit se do Světa odměn můžete přes internetové nebo mobilní bankovnictví, prostřednictvím webu www.svetodmen.cz a ČSOB Identity nebo přes aplikaci DoKapsy.

Více informací o sloučení věrnostních programů najdete na svetodmen.csob.cz/slouceni.