Alena, Rychnov nad Kněžnou

Na ohromný dům stojící hned vedle Rychnovského pivovaru se jezdila dívat spousta zájemců, všechny ale vylekala jeho velikost a stav před rekonstrukcí. Jediní, kteří nakonec měli odvahu, byli paní Alena s manželem. „My jsme tudy jezdili na kole a strašně se nám líbila ta horní zahrada se starým včelínem. No a protože jsme si neuměli představit, kolik práce a financí budeme muset investovat, tak jsme dům nakonec koupili.“

První její myšlenky docela pochopitelně směřovaly k tomu, že dům prodá a z místa, kde jí vše připomínalo manžela, odejde. „Nakonec jsem se ale rozhodla, že zůstaneme a že to tu dětem udělám co nejpříjemnější,“ vzpomíná Alena. Vzala si proto úvěr od ČSOB Stavební spořitelny a pustila se do rekonstrukce. Ačkoliv se do té doby o všechny podobné věci staral manžel, nechala udělat podlahy, okna i nová kamna. „Měla jsem štěstí na skvělé řemeslníky, kteří byli neskutečně šikovní, dochvilní a ještě s námi soucítili a snažili se nám pomoct. Vždycky proto našli nejlevnější a nejlepší řešení.“ vysvětluje tahle neuvěřitelně silná žena a rychnovská patriotka, která jinak pracuje u policie jako tisková mluvčí s hodností poručice. Do budoucna by ještě ráda na zahradě vybudovala fontánku a saunu a těší se, až si třeba jednou děti k bydlení uzpůsobí rozlehlé půdní prostory.

Fotogalerie

Spočítejte si vlastní půjčku

Výše úvěru

Pro změnu hodnoty pohybujte posuvníkem

Celková doba splatnosti úvěru
Měsíční splátka ve fázi překlenovacího úvěru
Úroková sazba Doba splatnosti
Údaje v kalkulačce jsou pouze orientační, zahrnují úhrady a daň.
Použitý tarif AktivPlus Spořicí, modelová smlouva založena k 1. lednu kalendářního roku.

Další příběhy

Zpracování osobních údajů

Tímto uděluji souhlas společnosti ČSOB Stavební spořitelna, a.s., se sídlem: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5, IČO 49241397 (dále jen „ČSOBS“), se zpracováním osobních údajů v dále uvedeném rozsahu.

Budeme oprávněni vaše údaje analyzovat, přitom budeme mít možnost využít i automatizované zpracování, a na základě toho se rozhodovat a nabízet vám služby z portfolia ČSOBS i našich obchodních partnerů, které pečlivě vybíráme. Dle vašich preferencí vás můžeme marketingově oslovit různými formami, například prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo SMS.

Dohromady můžeme zpracovávat vaše osobní údaje i další informace, které jsme shromáždili, stejně tak veřejné údaje i údaje od třetích stran. Bude se jednat například o e-mailovou adresu, věk, sociodemografická data, informace, které zveřejníte na sociálních sítích, zeměpisnou polohu, údaje poskytnuté na zákaznických linkách, údaje získané na základě analýz a údaje z internetových stránek a aplikací. Na základě tohoto souhlasu nebudeme zpracovávat citlivé údaje.